Reaalsus saab eksiteerida, kui kaks inimest on kokku leppinud, et see on nüüd reaalsus. Kuskil kunagi lepiti kokku, et taevas on sinine. Mis siis, kui ta pole kunagi sinine olnud ja me näeme seda täna sinisena puhtalt selle tõttu, et me oleme selle solideerinud siia reaalsusesse kui sinisena, luues läbi terve igaviku kõiki neid ideid, arvamusi, hinnanguid, arvutusi, projektsioone, süsteeme ja separatsioone, et tõestada, et taevas on sinine? Mis värvi tegelikult taevas oleks, kui ta saaks olla ükskõik mis värvi? Mis värvi sa valiksid, et taevas oleks sinu reaalsuses, kui taevas saaks olla misiganes värvi ja sa ei peaks looma seda reaalsust enam, et see taevas on sinine?

Kõikjal, kus sa valid seda kokkulepitud reaalsust veelgi enam toita, kõik need arvamused, kõik need hinnangud, kõik see teadlikkus, millest sa oled teadlik, kas sa nüüd palun loobuksid selles kõik ja looksid täiesti teistsuguse reaalsuse lubades sellel reaalsuses edasi eksisteerida sellisena nagu ta soovib ja sellisena nagu enamus maailma valib?

Oled sa endalt küsinud:

“Milline on see reaalsus mida mina näha soovin?”

“Milline on see reaalsus, kus minu lapsed elaksid 50 aasta pärast?”

“Milline on see reaalsus, kus minu lapselapsed elaksid 80 aasta pärast?”

“Milline panus ma saan selle loomisele olla täna?”

Me loome täna seda kõike iga oma valikuga. Lapsed on meile küll tähtsad kuid me elame selliselt nagu meid ei kotiks kuidas neil kunagi on, peaasi et ma ise elatud saan. Kas armastusest ja hoolimisest oma lähedastele me võiksime küsida: “Milline energia, ruum, teadlikkus ja valik saame meie olla täna, et luua seda, mida me päriselt soovime, et siin maailmas eksiteeriks, mitte võidelda, sellega, mis siin juba on? 

Meie vaatepunktid, uskumused ja mõtted loovad meie reaalsuse, mitte meie reaalsus ei loo meile vaatepunkte, uskumusi ja mõtteid.
Iga hingetõmbega lood sa oma tulevikku kõige selle pealt, mida sa juba tead. Mida sa pärislt tead? Kõik mida sa tead on üks tegelikult lihtsalt üks vaatepunkt elule. Kurb uudis on ka see, et sa oled enamus neid ära õppinud! 

Kui palju Sina teed tõeliseks ja enda omaks vaatepunkte ja uskumusi? Kui paljusid neist sa jagad lahkelt edasi oma lastele? Kellelt sa need vaatepunktid ära oled õppinud? Üks põhiline küsimus millega ma hakkasin tajuma kui palju jampsi mu peas ringleb oli, “Kui ma sündisin, kas ma teadsin seda?” EI, Järelikult on see välja mõeldud ja omaks tehtud!

Oled sa kunagi küsinud endalt – mis veel võimalik on?
Kui sa loobuksid kasvõi veerandist nendest vaatepunktidest, mis sul on oma elule, lähedastele, tööle, sõpradele, maailmale ja sellele, kuidas asjad siin maailmas peavad olema, et kõik oleks “KORRAS”, siis millist maailma me looksime?

Põhiline vaatepunkt, mida me siin maailmas kasutame on, et see ei tohi olla nii. Mida sa oled otsustanud, et ei tohi olla nii, et kui sa lubad sellel olla, siis kõik juba saaks muutuda?

Kui palju me teeme ennast valeks, kuna me kaitseme oma vaatepunkti õigsust ja ei luba sellel muutuda. Iga kord, kui sa lood vaatepunkte või kaitsed oma vaatepunkte, siis sa lõikad ära võimalikkuse luua oma ellu midagi enamat ja sa ei võta vastu piiritust universumist kõike, mida ta päriselt soovib sulle anda. Universum peab sulle tõestama sinu uskumust, mitte pakkuma sulle võimalusi!

Universumil puuduvad vaatepunktid, millisel kujul sa oma ellu peaksid vastu võtma kergust, küllust ja rõõmu. Kui palju me kärbime millegi enama vastu võtmist nende vaatepunktidega, mille me oleme teinud tõeliseks, mis isegi pole tõesed ja ei kuulu meile? Kas nüüd on aeg loobuda vaatepunktidest, mis takistavad sul vastu võtta enamat ja hakata piiritult vastu võtma?🌍🌍🌍🌍🌍

Mida me päriselt saame valida hoolimata kõigest sellest, kas see eksisteerib või ei eksisteeri? Need intensiivsed kohad meie elus, kus me laseme omaenda kergust alla tõmmata ja kokku suruda, siis küsimus endale – mis siis, kui seda ei eksiteeriks? Mida ma saan valida hoolimata sellest, kas ta eksisteerib või mitte? Mis on see valik?

Me defineerime end selle järgi, et SEE eksisteerib, mitte selle järgi, et vahet ei ole, on ta siin või mitte – mida mina valin??? Olla kergusega üle sellest energiast, mis sind kokku surub. Las ta olla seal, vahet ei ole, misasi ta on, kes selle lõi ja milleks on ta siia loodud. Kohe, kui sa püüad sellele leida seletust, siis sa hakkad defineerima ennast ja hakkad koheselt looma koos selle energiaga, mille sa oled ära määranud kui takistuse, selle asemel, et minna sellest energiast läbi ja valida mida iganes sa soovid valida.

Sina saad siit päevast valida oma uskumused ja vaatepunktid.  Millised on sulle panustavad? Kas aeg on valida midagi muud?

Grete-Edith
❤️🌍❤️🌍❤️