Hingeteadvuse praktikad

Olen imelise elu loomise teekonnal ning loon oma elu läbi teadlikkuse.

Olen HT praktikatesse pannud parimad teadmised kuidas kiirelt muuta teadvuse seisundeid. Kõik praktikad on korduvalt ja pikaajaliselt läbi testitud, et tuua sinuni optimaalseim ja parim lahendus kiireteks muutusteks. Praktikate eesmärk on aidata Sul muuta 10x kiiremini oma eluvaldkondi nagu raha, suhted, äri ja pere.

Minu eesmärk on sulle pakkuda mitmekordselt tagasi tulevat väärtust, mis sa selle praktika õppimise eest tasusid. Aastaid on mind paelunud filosoofia, psühholoogia, iidne rahvameditsiin ja teadus. Oma praktikates kombineerin neid kokku, luues omanäolised ja toimivad abivahendid, mis aitavad inimest tuua tagasi teadlikkusse ja oma tõelise olemuse algallikasse.

Teadliku elu loomine

Kui sa oled oma elus jõudnud punkti kus sõbranna nõu ja lähedaste toetus enam ei aita siis on aeg pöörduda terapeudi poole kellega koos lahti mõtestada mure või probleemi olemus. Tihti on meie enda mõtete nõiaring see mis ei lase meil näha elu teisest vaatenurgast mis looks aga koheselt kergust. Olen olemas ja siin, et väestada sind teadma seda mida sa juba sisimas tead.  Sina alati tead mis on sinule parim ja mina olen selleks, et aidata sul see leida ja näitan teed kuidas see ära valida.

Emotsioonide kood

Vahest kogeme negatiivseid emotsioone läbi selliselt, et need lukustuvad meie kehadesse ja energiavälja tekitades alateadlike negatiivseid mustreid mis hakkavad kujundama meie elu. Kehasse lõksu jäänud madalasageduslikud negatiivsed emotsioonid põhjustavad tihti valu ja haigestumistEmotsioonide koodi abil saab need  negatiivsed emotsionaalsed energiad üles leida ning vabastada, et taastada tervis, rõõm ja elujõud ning tõsta oma vibratsiooni sagedust ja elu kvaliteeti.

Mõtteväljaravi EFT ja TFT

Palun kujuta ette, et sind rõhuvad emotsionaalsed kannatused ja sa leiad mõne minutiga leevendust. Kujuta ette, et sind vaevab krooniline stress, piinab nikotiinisõltuvus või halvab lennuhirm – kuid sa suudad need ja teisedki kurnavad probleemid lahendada peaaegu hetkega. See on murranguline samm psüühikahäirete mõistmise ja nendega toimetulekul. Kümned tuhanded inimesed üle kogu maailma on juba kasutanud MVR-i, et jagu saada hirmudest, vabaneda sundkäitumisest, toibuda purunenud suhtest, lõpetada kõige edasilükkamine, vaigistada viha ja muret.

Saada sõnum

Esita küsimus või broneeri aeg seansile.

(+372) 55551655

Tallinn, Eesti

info@siiraltsinule.ee

KONTAKT

info@siiraltsinule.ee

(+372) 55551655

SOTSIAALMEEDIAS