Teadlik keha,

teadlik meel

12 nädalane intensiivne elumuuste programm

12 osamakset

€75 EUR

1 osamakse

€749 EUR
Kususele registreerimine algab 1.august.2020 ja kestab kuni 14.september.

15 september me alustame kursuse tutvus nädalaga

START on 21.SEPTEMBER  ja muutusi loome kuni 14.DETSEMBER

Mentaalne

Tegeleme kursusel sügavuti inimese mentaalse poolega ehk mõtted ja uskumused

Emotsionaalne

Tegeleme kursusel sügavuti inimese emotsionaalse maailmaga ja energeetiliste traumadega

Füüsiline

Tegeleme kursusel sügavuti inimese füüsilise kehaga ja lukustame lahti müüdid keha kohta.
VALI ISEENDA KERGUS

Kas sa oled valmis vaatama ennast kui tervikut ja nägema selle 12 nädala jooksul mis Sinus tegelikult peidus on?

Registreeri täna!

Kohtade arv on piiratud kuna tegelen teiega väga personaalselt.

Milleks valida

Kui sa liitud selle 12 nädalase programmiga siis sa saad:

Z

10 treening moodulit

Iga moodul kannab endas ühte teadlikku osa ja praktilisi ülseandeid. Video treeninguid, protsesse, lugemist, oma keha ümber struktueerimist ja kirjalikke ülesandeid. 10 nädalat raketisõitu.
Z

4 tervendus sessiooni

Tervendus sesioonid toimuvad LIVE-s ning sul on võimalik samuti hiljem neid järele kuulata ja lasta seda puhastust endast läbi kasvõi tuhandeid kordi. Samuti osad tervendused on ette salvestatud, et sinuni tuua parem kvaliteet 😀
Z

Facebooki toetusgrupp

Mina usun täiega koos loomisesse ja koosolemise vägevasse energiasse. Facebooki grupis saame olla koos nendega, kes on samal teekonnal. Samuti olen sinu jaoks seal olemas peale kursuse lõppu. Seda gruppi ei arhiveerita vaid elu jääb käima!

Z

Puhkepäevad

Kuna sinu programmile ligipääs ei lõppe kursusega siis materjali on rohkem kui 12 nädalaga jõuad hoomata. Teeme vahele pühkepäevi, et jõuaksid kas puhata või oma asjadega veidi järgi. Siiski panen südamele, et ome elu loomine on igapäevane tegevus seega ära oodake 2 nädalast puhkust Bahamal. Elu loomine on FUN ja selleks see kursus ongi. Käivitada sinu elu FUN!

Z

8 treening LIVE

Võta neid kui lisa peatükke vastavast nädalast. Igas LIVES ma tutvustan sulle uue teema tagamaid ja teooriat kuidas alustada tervenemisega. Otsekõned salvestatakse ja lisatakse õpingumoodulite alale 24-48 tunni jooksul. Seega isegi kui sa ei saa olla LIVEs siis saad kõike järele vaadata.
Z

Iganädalased LIVE küsimused ja vastused

Nagu iga uue asjaga tekib alati küsimusi. kümnel nädalal on iga nädal K&V LIVE või kõne. Need on loodud ainult sellekt, et saaksid oma personaalsete protsesside kohta millega oma teekonnal seisad silmitsi. 

Minust

Olen teekonnal nagu Sinagi. Läbi oma elu raskuste olen õppinud tundma ja tõlgendama energiaid, oma keha ja leidnud tee iseendaks olemise kerguseni. Olen ümber mõtestanud ja muutusi loonud oma elus korduvalt, et leida see kergus, mida iga inimene väärib elada igapäevaselt! Tänaseks jagan inimestega kõike seda, mis on minu elus ja töös loonud kiireid ja suuri muutusi.

Ma põimin oma töös kokku energia, psühholoogia, kvantfüüsika ja teaduse, et võtta inimest kui tervikut igast aspektist.

Klienti aastas

Online kursuseid

LIVE kursuseid

Aastat kogemust

TAGASISIDE

Mida kursustel osalenud räägivad?

Olen läbinud Teie lihastestimise online kursuse ja tahtsin kirjutada tagasisidet selle kohta. Mulle meeldis kõik selle kursuse juures. Videod olid hästi ülesehitatud, kergesti nö tarbitavad (polnud liiga pikaks venitatud vms), diktsioon oli väga hea, selge. Videod olid hea kvaliteediga. Olen eelnevalt läbinud veel teiste isikute online kursusi, kus oli minu jaoks palju häirivaid asju, aga selle kursuse kohta pole midagi halba öelda. Kõik oli nii hästi struktureeritud, hästi lahti seletatud. Mul on nii hea meel, et antud kursus oli nii põhjalik ja ma sain tõesti palju infot. Teie puhul ma tundsin, et Te tõesti tahategi kõike vajalikku infot jagada ja tahate tõesti aidata ja see tegi mind väga rõõmsaks. Mul on käsil hetkel Teie järgmine kursus ja sellestki olen juba vaimustuses. Aitäh, et teete seda, mida teete. 

Merili

Tänan!Tänan!Tänan!

Need kaks kursust on pakkunud hoopis uutmoodi lähenemist endale ja elule. Olen väga õnnelik, et osutusin kursusel osalejate hulgas olijaks. Tänan, õnnistan, ole hoitud, kaitstud, armastatud!💝💝

Helgi

Aitäh, armas Grete-Edith! Need harjutused panevad iseendaga silmitsi seisma ja mul on tulnud mitu taipamist. Naudin protsessi täiega! KSVPM

Reet

KKK

Tihemini küsitud

Kas kursusega saab ka poole pealt liituda?
Selle kursusega ei ole võimalik poole pealt liituda, kuna teeme ühes tempos ja poole pealt siseneda ei ole austav minu ega sinu energia suhtes.
Kui palju selleks iga päev aega kulub?
Iga inimene teeb seda omas tempos, kuid eeldatav aeg on 30 minutit päevas.
Kellele see kursus on?
Siin ei ole vahet, mis taseme peal või milliseid praktikaid sa oma elus hetkel kasutad. Varasemat kogemust pole sul vaja mitte millestki, kuna me alustame A-st ja liigume X-i.
Miks see kursus nii palju maksab?
Tegemist on väga mahuka ja väda suure praktika pealt kokku pandud kursus. Kui sa võtad siit kursuselt kaasa ainult 10% siis isegi sellega muutub su elus väga palju. Selle teadlikuse koha pealt kursesed maksavad välismaal umbes 3000 eurot ning ma jagan sinuga kõike mida olen õppinud kursutel ja oma praktikas inimestega hetkel 800 euroga. Valik on sinu!

Õpi ja muuda elu kodunt lahkumata

Online õppimis võimalus

Me ei muutu nooremaks kuid hoides oma meelt erksana pole passi number oluline. Elevus, huvi ja põnevus on elujõua allikad juba vanade hiinlaste kohaselt. Kui sa ei kasva siis sa sured. Õppetegevus intensiivistub enamike inimeste jaoks iga aastaga. Kursuseid on sadu kust oma sadadele ja tihti hullumeelsetele küsimustele vastus leida. Minu vaatenurgast maailma saad näha neil erinevatel kursustel.

Kas on aeg hakata päriselt elama?

Kursuseid olen ma teinud mitmeid aastaid ja alati panen sinna sisse kogu oma teadlikuse, südame ja energia mis on saadaval. Kui sa soovid osa saada muutustest ja arendada oma teadmisi elu erinevatest aspektidest, siis siin on sulle võimalus.
Minu teised kursusedLisan ennast ootelisti