Access Barsi tagasiside

“Olen nii , nii tänulik. 25 jaanuar sain esimese barsi ja 26 jaanuar olin oma esimeses Grete ja Jonathani Barsi klassis. Kohe kui kuulsin peale seda Faceliftist oli mulle selge , et tahan seda ka. Ja veidi aja pärast oligi Kaidi tulemas Soome Facelifti tegema , mis toimus eelmisel laupäeval. KSVPM 😍 Mu mees on suhtunud siiamaani eelarvamustega minu enesearengusse .Pühapäeva hommikul aga palus ta mul endale Barsi anda ja tõdes, et see oli väga lõõgastav ja mõnus ja nentis et kõik stressis inimesed võiksid barsi kogeda/saada. ❤️😊 ja, et ta proovib hea meelega ka facelifti. Olen nii õnnelik ja tänulik. Seal Facelifti klassis Kaidi küsis mingil hetkel , et kui mitmel on kodus selline inimene kes vötab teda täielikult sellisena kui ta on? Mul oli vist esimesena käsi püsti. See oli lihtsalt teadmine, mis tuli kohe. “Ahv” hakkas hetk hiljem midagi seletama.🤣Meid oli seal 20 ja eriti palju käsi vist ei tõusnud. Olen nii TÄNULIK ❤️Kõigile ja kõigele. MVVO & KSVPM”

Raili

“Hei Grete. Läksin ma too õhtu koju ja kohe vajusin magama. Peas nagu sumises ja tuikas veidi. Hommikul ärkasin tund varem kui äratus tavaliselt on ja nii palju oli energiat. Selline kergus oli kõike terve päev teha, ise mõtlesin veel, et no kaua see ikka kestab? Kirjutan täna õhtul ja tead see ikka kestab! 😀 😀 😀 Need töö teemad lahenesid üleeile nagu iseenesest. Täitsa lõpp ikka! 😀 Ülemus on nagu ära vahetatud minu jaoks ja ma kogu aeg teen seda kellele see kuulub küsimist ka kui hakkab midagi toimuma! Kohtumiseni varsti!”

Helina

“Suurim muutus on, et ma ei ela enam läbi oma minevikku, mis enne oli nagu meeletu koorem mu peas ja varjuna mu taga käimas.”

Kristi

“Mul pole enam ärevust, hirmu ega soovi kogu aeg kellegi meele järele olla! Ma tajun kohalolu selles maailmas ja reaalsuses kus ma elan. Mu meel ei tekita enam mõtete nõiaringe. Ma tunnen, et ma saan kõigega hakkama, ainult küsi küsimusi ja hakka tegustema tunne on kogu aeg peal. Kuidas saab veel paremaks minna ja mis veel võimalik on?”

Merike

“Ma peale klassi totaalselt Access “pilvekese” peal. Nii äge…Kuidas saab veel paremaks minna?”

Sirli

Soovid kogeda Access Barsi®?

Reaalsus ei loo sinule vaatepunkte, sinu vaatepunktid loovad sinu reaalsuse!