11 päeva raketisõitu

Saa osa üheteistpäevasest intensiivkursusest, mis loob sulle võimaluse vaadata iseendasse sügavuti ja näha mis sinu maailmas veel võimalik on.

i

Omas tempos

Kursust saad läbida omas tempos ja omal ajal mis on sinule sobiv

Online ligipääs

Kursus toimub online ja on sulle kättesaadav kõikjal, kus sul on ligipääs internetile

s

Muutused toimuvad

Hoiatus. Kui sa ei soovi muutusi ja sulle on need ebamugavad, siis see kursus pole sinu jaoks

Järgmine tase

Kursuse läbimisel on sul iseendast ülevaade, oma soovidest ja kuhu edasi liikuda

Registreeri sügise külluse kursusele

26.SEPTEMBER KUNI 6.OKTOOBER

11 – PÄEVANE KURSUS

Kas sa oled valmis vaatama iseendasse sügavuti ja nägema milleks sa tegelikult võimeline oled?

N

Kaheksa eluvaldkonda

N

Kiired muutused

N

Muutuste vahendid

N

Intensiivne enese avastamine

N

Online ligipääs

N

Tugigrupp teekonnal

Eelmise aasta kursuse tagasiside

“Tänan!Tänan!Tänan!

Need kaks kursust on pakkunud hoopis uutmoodi lähenemist endale ja elule.

Olen väga õnnelik,et osutusin kursusel osalejate hulgas olijaks

Tänan, õnnistan, ole hoitud, kaitstud, armastatud!💝💝💝

Helgi

Aitäh, armas Grete-Edith! Need harjutused panevad iseendaga silmitsi seisma ja mul on tulnud mitu taipamist. Naudin protsessi täiega! KSVPM 

Reet

Sain teada et vajan elus kõige enam vabadust! Vabadust olla mina ise, vabadust teha asju mis mulle meeldivad, vabadust olla rahaliselt kellestki sõltumatu…minu põhiteemad ongi vabadus. 

Margit

“Tere! Nii palju enda arusaamu ja taipamisi tegemisi on muutunud lühikese ajaga. Maailma on muutunud positiivsemaks ja näen asju teise nurga alt. Tänan nende harjutuste eest. Teen selle veel korra läbi.”

Agne

“Sooviksin sind tänada Grete-Edith. Ma olen tänu sellele kursusele saanud endast nii palju teadlikumaks. See on väga intensiivne plnud ja kõik harjutused ei tule kohe kergusega kuid kui vaatasin ikka uuesti ja asjad hakkasid liikuma. Tundsin energiaid liikumas oma kehas ja vabanesin paljudest piirangutest. Avastan ennast täiest uues nurga alt. Ma olen südamest tänulik, et seda teed! “

Merlin

“Tere Grete-Edith! Tänan kõige eest. Kõige raskem teema minu jaoks. Olen selle teemaga juba pikemat aega tegelenud, kuid on pidevalt tõrked mu sees. See on teema millega ma ei saa lainele aga ma tegelen sellega.”

Eda

“Tere, Grete-Edith, Suur tänu sinule.

Homme võtan viimased ülesanded ette ja teen ära. Suur tänu selle väga huvitava kursuse eest. Edu ja õnne!”

Ülle

“Tänan väga põnevate ülesannete eest! Tundub,et see kursus, kui inimene suudab ennast endale leida  ja avada, suudab panna hinged, südamed, tunded ja teadvuse helisema. Annab tunde, et suudan ja julgustab julgemaid valikuid tegema elus uute sihtide seadmisel. Ma vahepeal võimlesin, tegin süüa ja nende käigus tuli mulle mitmeid äratundmisi. Peamine neist – tunnen end jälle eluvoolus osa! Enne seda tundsin end tühisusena.”

Helgi

“Tuli tunne Sulle kirjutada.

Olen püüdnud kõik ülesanded järjest ära teha. See on olnud väga võimas kogemus! Need ära tundmised ja taipamised!!! AITÄH Sulle!

 Olen peaaegu kõik enda jaoks kirjalikult teinud. Mulle tundub, et siis olen täielikut kohal (mõte ei lähe näiteks söögi tegemisele :)) ja see mis üles tuleb! Näiteks 4.päev, suhted: iga ülesande juures jookseb läbi USALDUS! Siirad ja soojad tänukallid Sulle! Aitäh, et seda kursust teed, aitäh, et oled!”

Reet

“TÄNUD!

Ülesanded on väga huvitavad. Panevad ennast paremini tundma õppima.”

Rita

“Ilusat õhtut! Venitasin selle teemaga alustamist. Ei soovinud sobrada selles, mis üles tuli. Nutsin ja naersin segamini. Seda kursust on võimas energia toetamas. Teemad on võrratud!”

Helgi

Sain veidi avastamise tööd küll enda suhtes ja on kuhu poole veel edasi liikuda ja pürgida 😊 

Sigrid

Tõesti, suur tänu selle kursuse eest, pole nii kaua, nii intensiivselt endasse süüvinud. Nii mõnigi asi saab selgemaks ja mõni asi tuleb ka päevavalgele, mille sügavale peitnud olen. Ja mõni huvitav abinõu kulub marjaks ära. 

Silvi

Väga mõnus. 😊 Oli taas taipamisi ja silmade avamist. Just hinnangute osas..kust sain aru, et ma olen teinud endale ikka liiga 😀 liiga karm olen olnud enda vastu ja Liiga suured nõudmised esitanud. Olen end piitsutanud palju. Kuid nüüd ma juba olen teadlikum olukorrast. Päris mõnus 😊 

Anzelika

Lõpetasin täna 5.päeva ülesanded. Panid väga mõtlema. Olen oma minevikuga väga palju tegelenud, vanematele andestamisega. Seljakoti ülesanne oli väga hea, tekkis mõte seda kasutada ka mõnes muus situatsioonis. Lausete lõpetamised ja sõna seletused meeldisid. Ma olen ülesanded tehes väga positiivselt meelestatud, et negatiivsust ja valu tuleb väga vähe. Kuidagi hea ja lahe on olla. Tänan! ❤️😍🤗

Ene

“Tere imeline Grete!

Tuli soov sulle kirjutada. Jõudsin eile kõikide päevade ülesanded lõpuni. See on kirjeldamatu mis muutused on toimunud. Kõige enam muutusi on ilmunud minu suhetes mehega. Ei oska selgitada mis täpselt, kuid me oleme taas nagu armunud. Mu mees märkis ka ära, et olen palju rahulikumaks muutunud. Need ülesanded on nii sügavuti minu maailmapilti iseendast muutnud. Aitäh Sulle!”

Kaisa

Meie kursused

Armastan raha ja küllust

Muuda oma raha uskumusi ja energiat ning võta vastu kogu see küllus, mida universumil sulle on pakkuda.

€29

Ma olen enesekindel

Enesekindlus ja eneseusaldus on need, mis loovad sinule tugeva vundamendi, mille peale oma elu luua. Kui asjad ei lähe päris nii nagu sulle meeldiks, siis see kursus on sinu jaoks.

€19

Arenda enda intuitiivsust

Meis kõigis on olemas selgeltnägija. Sinu valik on kas sa kasutad seda või mitte. Ava oma intuitsioon ja avasta oma tõelised võimed. Intuitsiooni kursus annab sulle võimaluse saada avastuseid kõigele – ise!

€79

Vabane ärevusest ja paanikahäirest

Üle 60% inimestest kannatavad tänapäeval stressi ja ülepinge all. Kas sina tead mida pingelises olukorras teha ja kuidas ennast maandada kiirelt ja tõhusalt Ärevusest võib saada väga kergelt paanikahäirete nõiaring millest välja ronimmine oma jõududega on juba väga keeruline. Ärevushäirete all kannatab iga viies inimene.

€39

Grete-Edith Frodi

Grete-Edith Frodi

Imelise elu koolitaja

Avasin ukse vaimsesse maailma juba lapsepõlves. Juba lapsepõlves ma mõistsin, et minu siia sündimise põhjus oli aidata inimesi ja seda teistsugusel viisil. Seda mõistes ma hakkasin teadlikult samm sammu haaval omandama teadmisi mida koolis ei õpetatud. Läbi mitmete praktikate, koolituste, rännakute ja raamatute olen vastu võtnud kogemusi ja teadlikkust kõigest mis meid ümbritseb. Olen analüüsinud seda läbi erinevate vaatepunktide.

Olen lähenenud maailmale läbi bioenergeetika ning vaadelnud seda tänaseks mitme erineva nurga alt. Olen õppinud tundma ja tõlgendama energiaid ja leidnud tee iseendaks olemiseni. Olen ümber mõtestanud ja muutusi loonud oma elus korduvalt, et leida see kergus mida iga inimene väärib elada igapäevaselt!

Hetkel olen Access Countsioness Bars Facilitator. Facelift, Mtvss, Rakumälu jpt Access kehaprotsesside vahendaja. Samuti olen Emotsioonide koodi, Reiki III, EFT, TFT, NPA, NLP ja hüpnoosi sertifitseeritud vahendaja ja terapeut.

Milline panus ma saan Sinule olla?

KKK

Kas kursusega saab ka poole pealt liituda?

Jah, sa saad liituda kuni 6.oktoobrini, kursuse viimase päevani.

Kui palju selleks iga päev aega kulub?

Iga inimene teeb seda omas tempos, kuid eeldatav aeg on 30 minutit päevas.

Kas see kursus on mulle ?

Kui sa soovid midagi oma elus muuta, siis leiad endale kindlasti siit meelepäraseid vahendeid, kuidas seda teha.

Mis on küllus?

Küllus on see, kui sul ei ole puudust millestki või kellestki. Küllus on see, kui sa oled tänulik selle üle, mis sul juba on ja sa lood kõike oma elus täielikus rahulolus.

Miks see kursus nii palju maksab?

Sest see number tundus kerge 😀

Registreeri täna

Raha tagasi garantii, kui sa pole kursusega rahul 

Sügise küllusOnline kursused