ACCESS  KEHATEHNIKAD

Tervendav vägi sinu kätes

Access Consciousness© kehatehnikad

Accessi kehaprotsesside seanssideks, õppimiseks ja kursustel osalemiseks…

ei ole rohkem eelnõudeid, kui vaid lihtsalt olla valmis õppima midagi uut. Access Kehatehnikad on lihtsad, kus läbi kerge puudutuse keha erinevates punktides aktiveeritakse energia, mis vahendab muutusi, mida ollakse valmis vastu võtma. Võid kutsuda kaasa pereliikmed ja sõbrad, et saaksite hiljem praktiseerida neid tehnikaid omavahel.
Mis oleks, kui sa hakkaksid oma keha rohkem nautima? Mis siis kui sinu vaatepunktid ongi need, mis ei luba su kehal muutuda? Mis siis, kui ongi käes aeg lukustada lahti need mustrid ja harjumused, mis ei luba su kehal ise terveneda ja muutuda selliseks nagu sa soovid? Mis siis kui see võib olla kergem kui arvatagi oskad?

Kehatehnikate seansid

MTVSS

(Molecular Terminal Valence Sloughing System) on “valiku vahend” tühistades peaaegu iga talitlushäire. Sügavalt lõdvestav seanss kehale, mille protsess võib luua kehas suuri muutusi ja aitab kehal ise tervenema hakata. Vabastab kehasse lukustunud piiratud vaatepunktid. Aitab kehaga paremini kontakti saada ja kehasse kergust tuua. Soovitatav ka vähihaigetele. Saab teha ka loomadele.

Rakumälu

Antud kehaprotsessi käigus lukustatakse lahti trauma nii, et see pöördub tagasi oma loomulikku olekusse, milleks on tervenemine. Seda protsessi aktiveerides puhastatakse rakumälu, et luua muutusi värskete kui ka vanade traumade, haavade, armide tervendamiseks.

Toksiliste amalgaamide elimineerimine

See kehaprotsess annab juuredpääsu teadvuse ja energiale, et lubada toksiliste amalgaamide kõrvaldamiseks ja hävitamiseks energial liikuma saada. Mürgised amalgaamid on ka osa sellest mis tekitab kehas vähki.

Biomimeetiline järeleaimamine

Biomimeetiline on kõik see, mille Sa lukustad oma kehasse püüdes kopeerida või mõista teisi. See on loomulik keha võime olla võimeline sobituma ülejäänud maailmaga. Sa matkid teiste eluteid ja vaatepunkte siis kui sa püüad neid mõista, ning sa lukustad sarnasused oma kehasse, et omandada vaatepunti teiste suhtes.

Maaga ühenduse taastamine

Kui palju oled ära lõiganud neid sidemeid planeedi maaga? Kui palju ignoreerid oma keha ja planeediga üksolemist? Kas oled valmis koos oma kehaga olema see piiritu võimalikkuste ruum, mida tajud kui vaatad öisesse augustikuu taevasse? Kas oled valmis piiritult teadma , tajuma, olema ja vastu võtma ning LOOMA sellega oma kehasse nüüd enamat? Kas oled valmis suhtlema iga planeedi ja keharakuga? Iga lille, liblika ja rohukõrrega, iga mulla, kivi ja sõnnikutükiga?

De-Molekulaarne manifesteerimine ja molekulaarne De-Manifesteerimine

De-molekulaarne manifesteerimine viitab millegi loomisele sinna, kus seda varem ei eksisteerinud ja molekulaarne de-manifesteerimine viitab millegi kaotamisele mis on olemas. Kui kehas on miski mis seal ei peaks olema või sealt puudub midagi siis see protsess manifisteerib uue reaalsuse kehasse

Kolmekordsed järjestikulised süsteemid

Kolmekordsed järjestikulised süsteemid on šoki ja trauma vabsatamise protsess. Seda on kõige enam kasutatud verbaalse protsessina emotsionaalsete traumade puhul, kuid see võib olla ka väga efektiivne füüsiliste kaebuste korral, kus valu põhjuseks on trauma (eriti õnnetuse puhul), mis oli kas emotsionaalselt või füüsiliselt nii šokeeriv, et inimene hakkas oma elu määratlema “enne õnnetust ja peale õnnetust”.

Väljumise lahkumise etapp

See protsess on osa Access Barsi kursusest. Protsess võib aidata olemil ja kehal meenutada, et elu ja surm on valik. Mõeldud kehadele, kes on terminaalses staadiumis, et meenutada neile, et neil on alati valik, kas terveneda või surra.

Millised valikud on saadaval täna, mis looks sulle kergust oma kehaga?

KONTAKT

info@siiraltsinule.ee

(+372) 55551655

SOTSIAALMEEDIAS