EMOTSIOONI KOOD

Lõksu jäänud emotsioonid

Kõik on energia

Meie kehad koosnevad energiast. Kõik siseelundid,sidekoed ja iga rakk on oma olemuselt 99,9% energia. Meie mõtted, uskumused, mälestused ja emotsioonid on samuti energeetilised. Energia aga vibreerib erineval sagedusel. Positiivsed mõtted ja emotsioonid vibreerivad kõrgel sagedusel ja negatiivsed madalal sagedusel. Erinevat tüüpi emotsioonide sagedust on tänapäeval palju mõõdetud ning selle alusel on koostatud ka skaalasid mille abil kirjeldada energia olemust.

Lõksu jäänud emotsioonid?

Lõksu jäänud emotsiooni võib ette kujutada kuskil golfipalli kuni meloni suuruse energiakogumina. Sageli paiknevad need energiakogumid erinevates siseelundites, lihastes, rasvkoes ja sidekudedes, kus need keha normaalset talitlust häirivad, põhjustades nt valu või põletikku ja rakkude pidevat hävinemist. Emotsiooni vabastamisel väheneb valu ning paraneb keha funktsionaalsus selles piirkonnas. Mõnikord kaob valu isegi täielikult. Kui mingi osa tervikust ei ole töökorras, siis kannatab selle all kogu süsteem. Kehasse lõksu jäänud emotsioonid on üheks neist blokeeringutest, mis keha terviklikkust ja funktsionaalsust kahjustavad ning üksuste vahelist suhtlust takistavad.

Erinevat tüüpi emotsioonid

Lõksu jäänud emotsioone on mitmesuguseid. Kõige enam jäävad meie kehadesse lõksu emotsioonid mille väljas me lihtsalt viibime. Lisaks võivad lõksu jäänud emotsioonid olla ka üle võetud teistelt inimestelt, esivanematelt päritud või pärineda koguni eostamiseelsest ajast. Suure tõenäosusega on juba ka vastsündinud imikutel kehas lõksu jäänud emotsioone. Emotsioonid jäävad ka meie kehadesse lõksu olukordades, kus me ise neid tugevalt läbi elame või siis just vastupidi alla surume. 

Z

Kaasaegne energiameditsiin

Z

Allasurutud emotsioonide vabastamine

Z

64 negatiivset emotsiooni

Z

Kiire ja lihtne

Z

Emotsioonide leidmine lihastesti abil

Z

Energiatöö nii distantsilt kui ka üks ühele

SÜDAMESEIN

Kas Sul on südame sein?

Süda on sinu olemise keskus. Tegelikult tänaseks on uuringud näidanud, et süda võib olla teine aju, aju, mis on võimsam kui see mis on meie õlgade vahel. Süda on aju, mis on täielikult aktiveeritud puhta armastuse ja puhta, omakasupüüdmatu pühendumise vastuvõtmisel ja andmisel. Meie südame kaudu anname ja saame tänulikkust, austust ja armastust.

Kuid meie südamed on emotsionaalsete energia vigastuste suhtes haavatavad. Mõnikord luuakse kehasse lõksusid emotsioonide energia näol ja mõnikord need lõksus olevad emotsioonide energia kogumid on südame piirkonnas. Kuna kõik on oma olemuselt midagi muud kui tahke vaid puhas energia ruum, ei ole emotsioon ka sellest erinev, vaid koosneb puhtast energiast.

Mõnikord võtab sinu alateadvus üles selle emotsiooni tunde sellest energiast, mis on südame piirkonnas, ja see teeb sellega sõna otseses mõttes “seina” ümber südame. Miks? Et kaitsta südant vigastuste eest; hoida oma südame täiesti katki minemast. See on alateadlik energeetiline kaitse, mille me loome.

Usun, et südame seinad mõjutavad meid kahel viisil. Esiteks blokeerivad nad südameenergiat voolamast läbi keha; see raskendab keha ise tervendamist ja võib põhjustada füüsilisi sümptomeid, eriti kaelas, selja, rinnus ja õlgades. Teiseks, nad blokeerivad meid täielikult iseendast. Need lukustunud emotsioonid ei lase meil avada ennast teistele inimestele.

Põhimõtteliselt teeb HeartWall (Südamesein) sind teiste suhtes tuimaks ja muundab tundeid. Ta takistab emotsioonide tundmist ja teistega ühenduse loomise raskemaks. Kui sa mõistad, et mõistus paneb südame seina üles selleks, et meid kõigepealt kaitsta, on see kõik ehk mõistlik tegu, aga kui teil on HeartWall (Südamesein), siis on teil raskem tunda ennast vabalt kõigega mis teie elus eksisteerib.

Kui südamesein kehast eemaldatakse, võib vahet tajuda üpris kohe, mõndadel juhtudel on muutus aga peenem ja toimub aja jooksul. Üks peamisi põhjusi, miks ma oma BodyCode´i (Kehaseminare) õpetan, ja miks ma kirjutasin “Emotsioonikoodi” on südameseina nähtus mille ma avastasin oma naisel. Ma ei saa kunagi loota, et minu eluajal piisavalt palju HeartWalls’i vabastataks, et luua muutusi kogu maailmas, aga kui piisavalt inimesi õpib neid emotsioone vabastama, võivad paljud südamed olla “lukustamata” ning armastuse ja teadlikkuse tase maailmas suureneb märgatavalt. Selliste väikeste panuste kaupa me suudame maailma muuta. Kui lõksus emotsioonid ja südamesein on vabastatud, ütlevad inimesed mõnikord, et nad saavad lõpuks uuesti tunda ja elada täiel rinnal. Nad saavad tänulikkust ja armastust vabalt ja pikka aega esimest korda vastu võtta. Selles universumis võib juhtuda väga huvitavaid ja imelisi asju, iga päev!

Millisena sa sooviksid, et su elu päriselt välja näeks? Kas sa soovid elada elavalt, tervislikult täis armastust, rõõmu ja küllust? Kuidas sul sellega läheb? Kõigist emotsioonidest on armastus ja tänulikkus kõige puhtaimad ja neil on kõige kõrgeim vibratsioon. Armastus on kõige võimsam ja kõige populaarsem kõigist emotsioonidest, ning on energeetiliselt tekkinud südamest. See on nagu puhas väli mis on täidetud kõigega ja mitte millegagi. Süda on see mis lubab meil olla kõigega üksolemises.

Kui teil on südamesein, siis te ei suuda anda endast välja ega vastu võtta lähedust. Me elame maailmas kui on miljardeid inimesi, aga me ikka tunneme ennast üksikuna. Südamesein lahutab sind lahti kõigega üksolemisest. See eraldab inimese kõiksusest ja ka iseendast. Kõik see mis on sinu sees, ei saa välja tulla ja kõik mida sa võiksid vastu võtta sa ei võta vastu.

Samal ajal blokeerib südamesein suurel määral vastuvõtmise energia armastusele, mida teised inimesed teie poole kiirgavad. Samuti ei ole võimelised need inimesed ka andma välja seda energiat, kuna see peab läbistama hunniku negatiivseid blokeeringuid ja kuigi sinu kavatsus võib algus paista ju armastav on see energia sinu südameseinast välja jõudes pigem nagu päevi näinud, tuld sülitav draakon.

Selle tulemusena isoleerite oma elu mõnevõrra teistest inimestest, sest te olete läbi elanud emotsionaalsed traumad ja alateadvus tekitab kaitseks energeetilise seina, mis on sõna otseses mõttes teie südames. Traumad olid küllalt tõelised ja ei ole kahtlust, et nad põhjustasid palju valu kuid teie keha ja meel arvasid, et see võib taas korduda. Kogu traumade läbi kogetu energia talletati sinu energiasse lõksu nii, igaks juhuks, et vältida seda kordumast. Kõige selle tagajärjel me ei jõua inimeste südameteni kuna meie enda südame energia on suletud seina taga.

HeartWalli enda ja teie lähedaste puhastamise tähtsust ei saa üle hinnata. Praktikas olen leidnud uskumatult sügavaid tulemusi südameseina moodustavate emotsioonide puhastamisel. Olen näinud enesetapumõtete ja depressiooni all kannatavate inimeste täielikku taastumist pärast südamevalu puhastamist. Olen näinud näiliselt kättesaamatuid, väga vihaseid noori, kes muutsid oma elu täielikult ümber. Olen näinud uskumatut rahulolu, mida inimesed kogevad, kui nad jälle tunnevad end ümbritsevate inimestega seotuna. Inimesed on meiega isegi siis seotud, kui meil on südamesein aga selle vabanemisel inimesed leiavad tee taaskord iseendasse ja tajuvad kõiksuse armastust endi vastu. Kui imelises valikute maailmas me tegelikult elame…

 • KAS SA OLED KOGENUD SÜDAMEVALU?
 • KAS SINU SÜDA ON OLNUD MURTUD?
 • KAS SA OLED MURDNUD KELLEGI SÜDAME?
 • KAS SUL ON RASKEM KOGEDA POSITIIVSEID TUNDEID?
 • KAS SA VÕTAD KÕIKE SÜDAMESSE?
 • KAS SA OLED OLNUD “SEGANE” ARMASTUSET?
 • KAS SA HOIAD MINGIT SELETAMATUT DISTANTSI INIMESEGA?
 • KAS SA OLED OMA SÜDAME AVANUD “VALELE” INIMESELE?
 • KAS SA OLED MÕELNUD, ET SA EI ARMU EGA ARMASTA ENAM KUNAGI NII…?
 • KAS SUL ON RASKUSI INIMESTE USALDAMISEL?
 • KAS SUL ON TUNNE, ET SA EI KUULU MITTE KUHUGI?
 • KAS SA LÄHED KERGELT JA MÄRKAMATULT KAASA NEGATIIVSETE
 • EMOTSIOONIDEGA?
 • KAS SA OLED OMA ELUS KANNATANUD ÄREVUSE ALL?
 • KAS SA OLED OMA ELUS KANNATANUD DEPRESSIOONI ALL?
 • KAS SA OLED “KÜLM” JA SAMAS VÄGA EMOTSIONAALNE?

PAKETID

Emotsiooni kood

Emotsiooni kood

Kerge vabastus

Kui sul on mingi “teema” mis kipub sinu elus korduma on see midagi sinu jaoks. Ühe seansiga saame vabastada piiravad emotsioonid sinu kehast mis ei lase sul valida midagi muud. Ühe seansi jooksul vabastame kuni 15 emotsiooni

Emotsiooni kood 5 seanssi

Suurte muutuste algus

See pakett on sinule kui sa soovid teha elu mingis valdkonnas kannapööret. On selleks raha, suhted, seks, erikaal, tervis jms. Vabastame sinu kehast nii päritud kui ka sinu enda emotsioonid mis tekitavad sinu elus sulle raskust ja ei lase sul valida midagi muud. 

Südameseina vabastamine

Suurpuhastus

Kas sa oled kogenud oma elus südamevalu, rasket lahkuminekut või südame murdumist? Kui sa vastasid ühele neist jah, siis see pakett võib olla sinu jaoks. Süda on sinu olemise keskus.  Süda on “aju”  mis on täielikult aktiveeritud puhta armastuse ja puhta, omakasupüüdmatu pühendumise vastuvõtmisel ja andmisel.

€40

€175

€350

TAGASISIDE

Emotsiooni kood

Seansi ajal tundsin külmavärinaid ja surinaid kehas.Sain tagasi usu endasse ja sain teada,et väärin alati parimat.Minevikule ei mötle enam nii palju ja kui meelde tuleb siis vähemalt ei tee see mulle enam nii haiget.

Silva

Tere Grete. Tuli tunne sinuga jagada. Ma olen tundnud ennast nii hästi ja siis eile õhtul tundsin jälle veidi peavalu. Kõigealt mõtlesin, et nonii see on tagasi aga siis testisin mõned emotsioonid välja ja umbes 10 minutit peale nende vabastamist kadus peavalu ära. Täiesti uskumatu kui kiiresti see töötab. Äitähh sulle. Ma olen nii tänulik, et jõudisin sinuni ja selle emotiooni koodini. Kohtumiseni! 

Teele

Grete on väga sõbralik ja temaga on väga turvaline seanssi teha. Soovitan Gretet, superluks!

Siret

Emotsiooni koodi kursus

Milline vägevus sa päriselt oled? Kas sa sooviksid seda ise osata ja vabastada negatiivseid emotsioone nii endal kui ka lähedastel. Kursus on loodud selleks, et sa saaksid seda kasutada oma tarbeks. Kui sa soovid selle eest tasu küsida ja oma teadmistega panustada läbi teraapiate siis palun vali see kursus. Emotsiooni koodi sertifitseeritud terapeudi kursus

Emotsiooni koodi kursus