Access Barsi praktikud kohtuvad

Iga neljapäev

Hei imeline Sina… Käisid Barsi õppimas, kuid Barsi sõbrannat pole? Juba aasta oleme koos käinud erinevate vägevate naistega, kes on õppinud Barsi ja muid Accessi kehatehnikaid. Avame oma uksed nüüd ka Sinule. Astu julgelt meie sekka ja tule neljapäeva õhtul Mustamäele Barsitama.

Soovid meiega ühineda, võta minuga ühendust
Meie inimesed

Muutuste ruumi loojad

Koos on kergem, hubasem ja lõbusam.

Barsitajad

Barsitajad

Mis veel võimalik on?

Aasta jooksul on palju rõõmu, lahedaid üritusi ja muutusi koos loodud. Inimeste maailmad on muutunud nii meeletult palju ja selle üle on mul nii niii nii nii hea meel. Äitähh kõigile, kellega mul on au Barsitada ja kellega elutee on ristunud ning kes on usaldanud mind oma teekonnale.

Grete-Edith

Grete-Edith

Muutuste ruumi looja ja Access Bars vahendaja

Kui oma esimeses Barsi klassis olin, siis teadsin, et ma loon endale Barsi sõbrannad kellega koos Barsitada. Loomisest on möödas juba aasta ja vägevad naised käivad ikka koos. Pakun seda võimalust nüüd ka Sulle. Olen sinu jaoks olemas peale Barsi klassi ja väestan sind teadma, et sa tead.

Karmen

Karmen

Barsitajate ingel ja finantsjuht

Karmen on see ingel, kes vaatab, et kõik oleks korras, Baritajatel mõnus olla ja soe tee valmis, kui me Barsitama tuleme. Karmen on ka see ingel, kelle tõttu info kiirelt kõigini jõuab, et aina rohkem inimesi saaks valida kergust oma ellu. Samuti on Karmen imeline hing, kes tuletab Grete-Edithile meelde, et ta lendu ei jääks peale Barsi ja tegeleks maiste asjadega ka ja looks täiega edasi. 😀

1 kord

Barsi näppu

Kuumaks

Barsi lauda

Võta ühendust

Asukoht: Laki 11b , Mustamäe, Tallinn

Telefoninumber: 55551655

Email: info@siiraltsinule.ee

Barsitamise aeg: Neljapäeviti  ajavahemikul 17:00-21:00