ACCESS  BARS®

Mis on Access Bars

Kas mäletad viimast korda oma elus, kui olid täielikult lõdvestunud ja sinu eest kanti hoolt ning hellitati? Või on sellest natukene liiga kaua aega möödas, kui võtsid vastu tervenemist ja lahkust ilma hinnanguteta oma keha ja olemuse osas?

Kas teadsid, et sinu peas on 32 punkti, mille kerge puudutamisega vabastatakse pingutustevabalt ja kergusega kõik, mis takistab sul vastu võtmast?

Need punktid sisaldavad kõiki mõtteid, ideid, uskumusi, emotsioone ja arvamusi, mille oled salvestanud kõikides eludes. See on sinu võimalus kõik vabastada!

Iga bars seansiga on võimalik vabastada 5-10 tuhande aasta piiranguid selles eluvaldkonnas, mis on seotud puudutava kindla barsi punktiga. See protsess on uskumatult hellitav ja lõdvestav ning vabastab piirangud sinu kõigis eluaspektides, kus oled muutusteks valmis.

Kui suure osa oma elust sa veedad tegutsemises, selle asemel, et vastu võtta? Oled sa märganud, et su elu ei ole ikka veel selline nagu soovid? Sa võid saada kõik, mida ihaldad (ja rohkemgi veel), kui oled valmis rohkem vastu võtma ja vähem tegema. Bars seanssi saades või õppides saab see kõik võimalikuks ning sinu ellu saab ilmuda palju enamat.

Bars on aidanud tuhandetel inimestel muuta erinevaid aspekte oma keha ja elu osas, kaasaarvatud uni, tervis, kehakaal, raha, seks ja suhted, ärevus, stress ja palju muud. Kõige halvemal juhul tunned, et oled saanud oma elu parima massaaži. Parimal juhul võib kogu su elu muutuda suurepärasemaks täieliku kergusega.

Bars klassis osalemine on eelnõue kõigis teistes Access Consciousness® põhiklassides osalemiseks, sest see lubab su kehal töödelda ja vastu võtta kerguses need muutused, mida sa valid.

Kehatehnika mis on halvimal juhul nagu hea peamassaaž ja parimal juhul võib muuta kogu sinu elu

Broneeri aeg

Access Barsi tagasiside

“Olen nii , nii tänulik. 25 jaanuar sain esimese barsi ja 26 jaanuar olin oma esimeses Grete ja Jonathani Barsi klassis. Kohe kui kuulsin peale seda Faceliftist oli mulle selge , et tahan seda ka. Ja veidi aja pärast oligi Kaidi tulemas Soome Facelifti tegema , mis toimus eelmisel laupäeval. KSVPM 😍 Mu mees on suhtunud siiamaani eelarvamustega minu enesearengusse .Pühapäeva hommikul aga palus ta mul endale Barsi anda ja tõdes, et see oli väga lõõgastav ja mõnus ja nentis et kõik stressis inimesed võiksid barsi kogeda/saada. ❤️😊 ja, et ta proovib hea meelega ka facelifti. Olen nii õnnelik ja tänulik. Seal Facelifti klassis Kaidi küsis mingil hetkel , et kui mitmel on kodus selline inimene kes vötab teda täielikult sellisena kui ta on? Mul oli vist esimesena käsi püsti. See oli lihtsalt teadmine, mis tuli kohe. “Ahv” hakkas hetk hiljem midagi seletama.🤣Meid oli seal 20 ja eriti palju käsi vist ei tõusnud. Olen nii TÄNULIK ❤️Kõigile ja kõigele. MVVO & KSVPM”

Raili

“Hei Grete. Läksin ma too õhtu koju ja kohe vajusin magama. Peas nagu sumises ja tuikas veidi. Hommikul ärkasin tund varem kui äratus tavaliselt on ja nii palju oli energiat. Selline kergus oli kõike terve päev teha, ise mõtlesin veel, et no kaua see ikka kestab? Kirjutan täna õhtul ja tead see ikka kestab! 😀 😀 😀 Need töö teemad lahenesid üleeile nagu iseenesest. Täitsa lõpp ikka! 😀 Ülemus on nagu ära vahetatud minu jaoks ja ma kogu aeg teen seda kellele see kuulub küsimist ka kui hakkab midagi toimuma! Kohtumiseni varsti!”

Helina

“Mul pole enam ärevust, hirmu ega soovi kogu aeg kellegi meele järele olla! Ma tajun kohalolu selles maailmas ja reaalsuses kus ma elan. Mu meel ei tekita enam mõtete nõiaringe. Ma tunnen, et ma saan kõigega hakkama, ainult küsi küsimusi ja hakka tegustema tunne on kogu aeg peal. Kuidas saab veel paremaks minna ja mis veel võimalik on?”

Merike

“Tere Grete-Edith. See mis nüüd mu elus on toimunud, pole minu puhul küll tavaline olnud. Toimunud on lisaks tervise paranemisele veel hulgim veidraid asju, millele seletust on keeruline leida. Ma olen nii õnnelik ja tänulik,et sain sinuga seda seanssi kogeda. Juba too õhtu ütlesin, et seljavalust oli järele jäänud olematu tuikamine ja nüüd pole kaks nädalat selg valutanud, nagu üldse mitte. Sa oled ikka mega maagia oma kätega. Mis nüüd võimalik on? Soovin sulle palju energiat ja kohtume varsti.”

Reelika

Tere imeline Grete. Vaatasin su eilset live ja lihtsalt nii ôigel ajal ja kônetas mind täiega. Ausalt öelda sina oma live’dega oled mu elus iga kord naelapea pihta tabanud. Aga seekord oli see lihtsalt nii vajalik. Ma olen juba mitu päeva tundnud end väga halvasti ja hakkanud kahtlema kôiges ja accessi vahendites ja ka fûûsiliselt mu keha streigib ja on väsinud. Aga praegu seisan keset põldu, päike paitab mind ja olen lihtsalt ûlitänulik selle energia eest. Ja eriti tänulik sinule, sest sa lihtsalt oled nii imeline inimene. Sinu juurest sai alguse mu access teekond ja olen úlitänulik, et ma leidsin tee selle juurde. Aitäh aitäh aitäh 😇😇😇 mis veel võimalik on? 🧡?”

Laura

“Suurim muutus on, et ma ei ela enam läbi oma minevikku, mis enne oli nagu meeletu koorem mu peas ja varjuna mu taga käimas.”

Kristi

Peale üleeilset Barsi siiani nii mega on olla. Ma olen maganud nii sügavalt ja hästi. KSVPM? Ärevust pole hetkel üldse olnud ja naljakas on lausa, vahepeal mõtlen kus on mu mõtted 😀

Kaisa

Tsau Grete-Edith, tead minu arust nii äge teie #valiennast kampaania. Mulle meeldib kui palju te kõik oma livides naerate ja lõbusad olete💫 ja mis on nõutav, et meil siin ka lõbusamaks läheks see barsindus💫🙌🏻 Aitäh Sulle su livide ja postituste eest ja Sinu eest. Tänud Sulle, sa barsitadid mu ikka täitsa terveks neljapäeval. Nii, et sain kõik oma lennud kerguse ja hiilguse ja rõõmuga tehtud ja nüüd olen juba Vietnamis.

Monika

Eile peale seanssi oli nii rahulik ja mõnus. Täna õhtul tuli tunne, et kirjutan sulle. Terve päev olen nagu väike laps kihistanud laua taga naerda ja imetlen kõiksugu asju mis nii palju rõõmu tekitavad. Inimesed vaatasid küll imelikult aga mul oli niii savi 😀 😀 😀

Helen

“Ma peale klassi totaalselt Access “pilvekese” peal. Nii äge…Kuidas saab veel paremaks minna?”

Sirli

“Ma ei tea millega see seotud on aga täna olen ma nagu õnnehormooni täis süstitud 😍 Nagu kevadine liblikas õnnelik ja mis veel kõik võimalik on 😀 Tead peale seda barsi ei olnudgi nagu mingit tunnet vói ma ei osanud seda tólgendada ….aga hetkel on kuidagi veel vabam ja ilusam elu 😆😆 Ja nùùd tuleb selles uues hinganises vaid looma hakata ja see kòik ka vastu votta suure õnne ja kergusega. Appi ma ei saa aru mis toimub 😀 Sellised lüngad on peas, kellele see küll kuulub?? Mis veel võimalik on? Kuulan su seda raha juttu ja ei suuda aru saada, kas ma juba kuulasin vaatasin seda? Nagu vist oleks vaadanud 😆 Peas on nagu tühjus ja ma ei püüagi aru saada väga miks vaid ahah mis veel võimalik on?”

Ele

Tere armas Grete, KSVPM😊
Accsess on väga hästi mõjunud. Ostsin lisaks raamatu”Kuidas saada iseendaks….”
Aina rohkem võtan Accsessi kasutusele. Olen muutunud rahulikuks- kuna rahulik inimene suudab adekvaatselt mõelda ja otsustada, siis on elu lihtsam. Tüdruk käis korra seansil ja temaga on juhtunud uskumatu pööre, ainsast korrast- hüsteerik, kes lubas end söögi alla ja peale aina ära tappa, on kadunud. Ei loobi enam asju , ei karju. Temaga on võimalik isegi suhelda. Uskumatu muutuse tõi see meile- olen jube tänulik 🙏 🧡

Silvi

Reaalsus ei loo sinule vaatepunkte vaid sinu vaatepunkt hakkab looma sulle Sinu reaalsust!

Sinu vaatepunkt loob sinu reaalsuse. Sinu reaalsus ei loo sinu vaatepunkti. Sinu vaatepunktid kõige kohta siin maailmas loovad sulle selle reaalsuse, kus sa hetkel elad. Elu eksisteerib ainult siin ja praegu. Kõik see, mis sinu maailmas eksisteerib on sinu mõtete, tunnete, hinnangute, arvamuste, projektsioonide tulem.

See reaalus, mis sul praegu on, ei pane sind oma vaatepunkti ja arvamusi elust muutma enne kui sa teed valiku, et see peab muutuma. Kas sa pole oma loodud reaalsusega mingis osas rahul? Muuda oma vaatepunkte ja kogu su reaalsus muutub hetkega. Mis siis, kui siin elus on midagi enamat võimalik? Mis siis kui sina oled iseenda lukk ja iseenda võti? Sa oled teinud kõiki oma valikud selle teadlikkuse pealt mis sul on olnud saadaval, olgu see olnud milline tahes. Kas sa oled üritanud oma elu toimima panna nende teadmiste pealt mida sa oled teistelt ära õppinud ja avastanud, et need ei tööta? Kas oled valmis nüüd muutma selle, mis sinu jaoks enam ei toimi, KOHE! Valik loob. Kas valid ja mida sa valid?

Kas sa lased endale iga nädal Barsi teha?

Oled õppinud Accessi kehatehnikaid, kuid pole kusagil käia praktiseerimas?

Iga nädal kohtume vägevate inimestega, et kinkida ja vastu võtta erinevaid Accessi kehatehnikaid mis loovad meie ellu kergust. Kas soovid meiega ühineda?

Mis muutused on päriselt saadaval…

Broneeri aeg seansile!

info@siiraltsinule.ee

KONTAKT

info@siiraltsinule.ee

(+372) 55551655

SOTSIAALMEEDIAS