ACCESS  BARSI®  KLASS

Ühepäevane elumuutev kursus

Üks päev, mis on muutnud miljonite inimeste elusid

Meie peas on 32 punkti, mida kutsutakse Access Bars® iks.
Neid punkte puudutades saavad lahustuda ja vabaneda meie kehast kõik kinnistunud vaaatepunktid, uskumused ja tõekspidamised, mis meid seni piiranud on. Sinu vaatepunkt loob sinu reaalsuse, sinu reaalsus ei loo sinu vaatepunkti.
Mida rohkem lased oma barsidel joosta, seda rohkem hakkad tajuma, kui palju pingutust igapäevaselt nõuab mõtetest, tunnetest ja emotsioonidest toimimine. Mida muudaks see, kui sa ei teeks oma valikuid enam emotsioonide tasemel vaid teadlikkuse? Kas sa oled valmis tajuma piirituid võimalusi ja looma endale täiesti uue reaalsuse? Access Bars® loob piiritu võimaluse sul elada tajumisest, teadmisest, olemisest ja vastuvõtmisest. Kutsume sind üles olema see, kes sa tegelikult oled. Access Bars® aitab sul luua vundamendi ja lubab sul hakata vastu võtma end piiritu olendina, ilma piirideta, kaitseteta ja vastuvõtlik kõigele kerguse ja rõõmuga. Access Barsi kehaprotsessid töötavad ka siis, kui Sa seda kohe ei mõista.

Kogu elu tuleb meieni kerguse, rõõmu ja hiilgusega.™

j

Kursusi vahendab sertifitseeritud AccessBars® vahendaja Grete-Edith

ACCESS BARS

Kursuse lisainfo

Access Bars kursus

Hind esimest korda osalejatele 240€
Hind teist korda osalejatele eestlastele 120€
Hind noortele vanuses 16-17 eestlastele 120€
Noortele vanuses kuni 15 klassis osalemine TASUTA (koos maksva osalejaga)

€240

Mis veel võimalik on?

Kui sa veel kõhkled või kahtled valida Access Barsi® klass, siis küsi endalt…
“Kui ma selles klassis osalen, siis milline on mu elu viie, kümne või viiekümne aasta pärast?”
“Kui palju kergemat ja rõõmsamat elu ma olen valmis vastu võtma?”

Z

Sertifikaat kursuse läbimise kohta

Z

Access Consciousness© tööriistad

Z

Bars® kehaprotsessi materjalid

Z

Pakkuda Bars® seanssi

Z

Luua Access Bars vahetusõhtuid

TAGASISIDE

Mina õppisin Access Barsi

Barsi ära õppimine on loonud minu ellu midagi täiesti uskumatut, see on avanud ukse imelisse maailma. Mina, kes ma hommikuti ärkasin juba teadmisega, et jään igale poole hiljaks – teate, see hirm on kadunud. See kadus juba peale esimese barsi kogemist mõneks ajaks. Siis sain aru, et soovin seda kogeda veel ning lõpuks valisin kursusele minna. Tänaseks teen kõike sisemise rahulolu ja teadmise pealt, et jõuan kõikjale ning rohkemgi veel. Bars on minu viis lõõgastuda, end maha laadida, samas tuleb sealt tohutu energia, millega luua. Kõik tuleb minuni kerguse, rõõmu ja hiilgusega! 🙂

 

Kristi

“Olen nii , nii tänulik. 25 jaanuar sain esimese barsi ja 26 jaanuar olin oma esimeses Grete ja Jonathani Barsi klassis. KSVPM 😍 Mu mees on suhtunud siiamaani eelarvamustega minu enesearengusse. Pühapäeva hommikul aga palus ta mul endale Barsi anda ja tõdes, et see oli väga lõõgastav ja mõnus ja nentis et kõik stressis inimesed võiksid barsi kogeda/saada. ❤️😊 ja, et ta proovib hea meelega ka facelifti. Olen nii õnnelik ja tänulik. Olen nii TÄNULIK ❤️Kõigile ja kõigele. MVVO & KSVPM”

Raili

Peale üleeilset Barsi siiani nii mega on olla. Ma olen maganud nii sügavalt ja hästi. KSVPM? Ärevust pole hetkel üldse olnud ja naljakas on lausa, vahepeal mõtlen kus on mu mõtted 😀

Kaisa

Käisin Pärnus Barsi kursustel. Selle möödunud nädalaga tuli mulle 2 tööpakkumist ja ise sain võimaluse oma minijale töökoha vahendaja olla. Juba enne seda kursust olid mu elus suured muutused, aga sealt ma sain sellise rahu ja kindlustunde. Ja tegin selliseid otsuseid, mida ma poleks enne julenud teha.
Sain teha oma esimese barsi, seda inimesele, kes oli mitte lubamises ja see toimis täiega!

Õie

KONTAKT

info@siiraltsinule.ee

(+372) 55551655

SOTSIAALMEEDIAS